بلاک چین چیست؟ روش کار بلاک چین چیست؟ تولید ارزهای دیجیتالی به چه صورت است؟ بلاک چین (block chain) به معنای زنجیره ای از بلوک ها می‌باشد اما این زنجیره بلوکی چه کاربردی دارد و چگونه می‌توان از این زنچیره ارزهای دیجیتالی به دست آورد؟

در ادامه مقاله به طور کامل در خصوص بلاک چین گفته خواهد شد. با دیجیت نست همراه باشید.

این روزها در هیایوی وضعیت اقتصادی ایران و به دنبال گرانی اجناس، اکثریت ما ایرانی ها در تنگنا هستیم به گونه ای که درآمدها با خرج زندگی یا به اصطلاح دخل و خرج با هم هیچ تناسبی ندارد قرار گرفته ایم; از این رو در این مقاله به شما روشی نوین و نوع دیگری از کسب درآمد، با پس اندازی چندمیلیونی و بدون زحمت به شما معرفی خواهیم کرد. مطمئنا تا کنون خیلی از ایرانی ها به این کسب و کار مشغول شده اند ولی شاید تا اینجای مقاله سوالات زیادی ذهن شما را درگیر کرده باشد، سوالاتی همچون این کسب و کار چیست و یا می‌توان به آن اعتماد کرد؟ آیا می‌توان بدون هیچ زحمتی درآمد زایی کرد؟ و … جواب تمامی این سوالات را با خواندن این مقاله می‌توانید پیدا کنید.

بلاک چین سیتمی است که اطلاعات و گزارشات را به صورت رمزنگاری شده درون خود ثبت می‌کند، این اطلاعات می‌تواند هر نوع اطلاعاتی را که بتوان ثبت کرد باشدو بین تمامی کاربران به اشتراک گذاشت اما به دلیل اینکه این اطلاعات رمزنگاری یا کد گذاری شده اند نمی‌توان آن‌ها را ویرایش و یا حذف کرد. نوع کار بلاک چین به این صورت است که در هر بلاک مجموعه ای از اطلاعات ذخیره می‌شود و این بلاک ها به صورت زنجیره ای به هم متصل می‌شوند. اولین کاربرد بلاک چین ذخیره اطلاعات دارایی کاربران به وسیله بیت کوین (ارز دیجیتالی) صورت گرفت.

 

بلاک چین(block chain) چیست؟

همانطور که در مقدمه گفته شد بلاکچین از دو کلمه block (بلوک) chain (زنجیره) تشکیل شده است که سیستمی زنجیروار از بلوک هایی است که هر نوع اطلاعاتی را در خود ثبت و ذخیره می‌کند. بلوک ها حاوی اطلاعاتی هستند که در بین تمامی کاربران مشترک هستند. این اطلاعات می‌تواند شامل هر نوع اطلاعاتی باشد که افراد و یا کاربران با اتصال به این سایت و ماین کردن هر بلاک کارمزدی به آنها تعلق می‌گیرد. این یکی از کاربردهای بلاک چین است در صورتی که این سیستم خیلی گسترده تر و فراتر از چیزی است که در ذهن شما وجود دارد.

بلاک چین به سه نوع تقسیم می‌شود;

بلاک چین عمومی ضد انحصاری:

 

 

دیدگاه بگذارید