تعمیر دستگاه M3
۲۵ تیر

دستگاه M3 یکی از محبوب ترین دستگاه‌ها در ایران می‌باشد. این دستگاه محصول شرکت MicroBT است. این دستگاه تولید سال ۲۰۰۸ است.

دسنگاه M3 قادر به استخراج ارز‌های دیجیتال چون: BTC، Peercoin، Terracoin، Crown، cureCoin، UnbreakableCoin، ACoin، eMark، Joulecoin و BCH است.

تعمیر دستگاه M3

تعمیر دستگاه M3

مراحل تعمیر دستگاه M3 در فروشگاه اینترنتی راستین ماینینگ به شرح زیر است.

در ابتدا دستگاه M3 را مورد بررسی قرار میدهیم، سپس عیب‌های این دستگاه را مورد بررسی قرار میدهیم و در نهایت قیمت تعمیر دستگاه M3 را به شما اعلام خواهیم کرد که در صورت موافقت، دستگاه شما را تعمیر خواهیم کرد و در نهایت به آدرس شما ارسال میکنیم.

زمان آماده سازی تعمیر دستگاه M3

زمان آماده سازی تعمیر دستگاه M3

زمان آماده سازی تعمیر دستگاه M3 به مواردی چون قطعات خراب شده و هزینه‌ی قطعات دارد. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که دستگاه شما را کمتر از ۷ روز کاری تعمیر کنیم اما در موارد خاص ممکن است که این زمان بیشتر شود.

دریافت و تحویل دستگاه M3

دریافت و تحویل دستگاه M3

ساعت کاری راستین ماینینگ به شرح زیر است. برای ارسال دستگاه در ساعات زیر اقدام کنید.

روزهای شنبه تا چهارشنبه: ساعت ۹ الی ۱۷ | پنج شنبه: ۹ الی ۱۳

نحوه ارسال دستگاه M3 در تهران: قبل از ارسال دستگاه نوسط پیک، با کارشناسان ما هماهنگی لازم را انجام دهید و سپس آن را ارسال نمایید، شما نیز می‌توانید دستگاه خود را به صورت حضوری به دست ما برسانید.

ارسال از شهرستان: مشتریانی که در شهرستان سکونت دارند، می‌توانند دستگاه M3 را از طریق تیپاکس محصول خود را به دست ما برسانند، به شما توصیه میکنیم که قبل از ارسال محصول با کارشناسان ما هماهنگ کنید.

آدرس جهت تحویل دستگاه ماینینگ M3: میدان بهارستان – خیابان مجاهدین اسلام – ابتدای خیابان زرین خامه – پلاک ۲ طبقه ۴

پس از اینکه دستگاه انت ماینر شما تعمیر شد، کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند، سپس تاریخ و زمان ارسال کالا را با شما هماهنگ می‌کنند و برای شما ارسال می‌کنند.

توجه داشته باشید که هزینه‌ی ارسال دستگاه M3 کاملا به عهده‌ی شما خواهد بود.

ضمانت تعمیر انت ماینر M3

ضمانت تعمیر انت ماینر M3

ما این ضمانت را به شما میدهیم که تمامی قطعاتی برای تعمیر ماینر M3 استفاده می‌کنیم، اصل می‌باشد. پس از شناسایی علت خرابی دستگاه M3، کارشناسان ما قطعات خراب شده را تعمیر خواهند کرد و اگر قطعه‌ی دستگاه شما سوخته باشد، آن را با قطعه‌ی دیگری تعویض خواهند کرد. توجه داشته باشید که فروشگاه راستین ماینینگ در روز‌های تعطیل بسته می‌باشد.

هزینه‌ی تعمیر دستگاه M3

هزینه‌ی تعمیر دستگاه M3

هزینه‌ی تعمیر دستگاه M3 بستگی به تعداد قطعات خراب شده و قطعات جایگزینی و … دارد.  پس از اینکه دستگاه M3 را بررسی کردیم، قیمت نهایی تعمیر دستگاه M3 را به شما عزیزان اعلام میکنیم. دستگاه ماینر M3 به دلایل مختلفی چون نوسانانات برق، استهلاک و … خراب می‌شوند. تعمیرات شامل تعمیر و تعویض چیپست، تعمیر پاور دستگاه ماینر، تعمیر فن دستگاه ماینر، تعویض کابل دستگاه ماینینگ، عوض کردن فریمور دستگاه و … می‌باشد. پس از شناسایی مشکلات دستگاه M3، قیمت تعمیر دستگاه را به شما اعلام می‌کنیم و پس از تایید شما، دستگاه تعمیر خواهد شد و به دستگاه را به آدرس شما ارسال خواهیم نمود.

دیدگاه ها(01)

  1. تعمیر۲دستگاه

    احمد یزدانی آبان ۱۷, ۱۳۹۸ پاسخ

دیدگاه بگذارید