تعمیر دستگاه Ebang Ebit E9.2
۱۵ مرداد

دستگاه Ebang Ebit E9.2 توسط  شرکت Ebang تولید می‌شود. این دستگاه در تاریخ May 2018 معرفی شد. دستگاه Ebang Ebit E10 با وزن ۴۷۰۰g از خود ۷۰db صدا تولید می‌کند. قدرت این دستگاه ۱۲ تراهش می‌باشد.

تعمیر دستگاه Ebang Ebit E9.2

تعمیر دستگاه Ebang Ebit E9.2

مراحل تعمیر دستگاه Ebang Ebit E9.2 در فروشگاه اینترنتی راستین ماینینگ به شرح زیر است.

در ابتدا دستگاه Ebang Ebit E9.2 را مورد بررسی قرار میدهیم، سپس عیب‌های این دستگاه را مورد بررسی قرار میدهیم و در نهایت قیمت تعمیر دستگاه Ebang Ebit E9.2 را به شما اعلام خواهیم کرد که در صورت موافقت، دستگاه شما را تعمیر خواهیم کرد و در نهایت به آدرس شما ارسال میکنیم.

زمان آماده سازی تعمیر دستگاه Ebang Ebit E9.2

زمان آماده سازی تعمیر دستگاه Ebang Ebit E9.2

زمان آماده سازی تعمیر دستگاه Ebang Ebit E9.2 به مواردی چون قطعات خراب شده و هزینه‌ی قطعات دارد. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که Ebang Ebit E9.2 را کمتر از ۷ روز کاری تعمیر کنیم اما در موارد خاص ممکن است که این زمان بیشتر شود.

دریافت و تحویل دستگاه Ebang Ebit E9.2

دریافت و تحویل دستگاه Ebang Ebit E9.2

ساعت کاری راستین ماینینگ به شرح زیر است. برای ارسال دستگاه در ساعات زیر اقدام کنید.

روزهای شنبه تا چهارشنبه: ساعت ۹ الی ۱۷ | پنج شنبه: ۹ الی ۱۳

نحوه ارسال دستگاه Ebang Ebit E9.2 در تهران: قبل از ارسال دستگاه نوسط پیک، با کارشناسان ما هماهنگی لازم را انجام دهید و سپس آن را ارسال نمایید، شما نیز می‌توانید دستگاه خود را به صورت حضوری به دست ما برسانید.

ارسال از شهرستان: مشتریانی که در شهرستان سکونت دارند، می‌توانند دستگاه Ebang Ebit E9.2 را از طریق تیپاکس محصول خود را به دست ما برسانند، به شما توصیه میکنیم که قبل از ارسال محصول با کارشناسان ما هماهنگ کنید.

آدرس جهت تحویل دستگاه ماینینگ Ebang Ebit E9.2: میدان بهارستان – خیابان مجاهدین اسلام – ابتدای خیابان زرین خامه – پلاک ۲ طبقه ۴

پس از اینکه دستگاه انت ماینر مدل Ebang Ebit E9.2 شما تعمیر شد، کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند، سپس تاریخ و زمان ارسال کالا را با شما هماهنگ می‌کنند و برای شما ارسال می‌کنند.

توجه داشته باشید که هزینه‌ی ارسال دستگاه Ebang Ebit E9.2 کاملا به عهده‌ی شما خواهد بود.

ضمانت تعمیر انت ماینر Ebang Ebit E9.2

ضمانت تعمیر انت ماینر Ebang Ebit E9.2

ما این ضمانت را به شما میدهیم که تمامی قطعاتی برای تعمیر ماینر Ebang Ebit E9.2 استفاده می‌کنیم، اصل می‌باشد. پس از شناسایی علت خرابی دستگاه Ebang Ebit E9.2، کارشناسان ما قطعات خراب شده را تعمیر خواهند کرد و اگر قطعه‌ی دستگاه شما سوخته باشد، آن را با قطعه‌ی دیگری تعویض خواهند کرد. توجه داشته باشید که فروشگاه راستین ماینینگ در روز‌های تعطیل بسته می‌باشد.

هزینه‌ی تعمیر دستگاه Ebang Ebit E9.2

هزینه‌ی تعمیر دستگاه Ebang Ebit E9.2

هزینه‌ی تعمیر دستگاه Ebang Ebit E9.2 بستگی به تعداد قطعات خراب شده و قطعات جایگزینی و … دارد.  پس از اینکه دستگاه Ebang Ebit E9.2 را بررسی کردیم، قیمت نهایی تعمیر دستگاه Ebang Ebit E9.2 را به شما عزیزان اعلام میکنیم. دستگاه ماینر Ebang Ebit E9.2 به دلایل مختلفی چون نوسانانات برق، استهلاک و … خراب می‌شوند. تعمیرات شامل تعمیر و تعویض چیپست، تعمیر پاور دستگاه ماینر، تعمیر فن دستگاه ماینر، تعویض کابل دستگاه ماینینگ، عوض کردن فریمور دستگاه و … می‌باشد. پس از شناسایی مشکلات دستگاه Ebang Ebit E9.2، قیمت تعمیر دستگاه را به شما اعلام می‌کنیم و پس از تایید شما، دستگاه تعمیر خواهد شد و به دستگاه را به آدرس شما ارسال خواهیم نمود.

دیدگاه بگذارید