تعمیر دستگاه Ebang Ebit E10
۱۵ مرداد

دستگاه Ebang Ebit E10 توسط  شرکت Ebang ساخته شده است. این دستگاه در تاریخ February 2018 معرفی شد. دستگاه Ebang Ebit E10 با وزن ۹۸۰۰g از خود ۷۵db صدا تولید می‌کند. قدرت این دستگاه ۱۸ تراهش می‌باشد.

تعمیر دستگاه Ebang Ebit E10

تعمیر دستگاه Ebang Ebit E10

مراحل تعمیر دستگاه Ebang Ebit E10 در فروشگاه اینترنتی راستین ماینینگ به شرح زیر است.

در ابتدا دستگاه Ebang Ebit E10 را مورد بررسی قرار میدهیم، سپس عیب‌های این دستگاه را مورد بررسی قرار میدهیم و در نهایت قیمت تعمیر دستگاه Ebang Ebit E10 را به شما اعلام خواهیم کرد که در صورت موافقت، دستگاه شما را تعمیر خواهیم کرد و در نهایت به آدرس شما ارسال میکنیم.

زمان آماده سازی تعمیر دستگاه Ebang Ebit E10

زمان آماده سازی تعمیر دستگاه Ebang Ebit E10

زمان آماده سازی تعمیر دستگاه Ebang Ebit E10 به مواردی چون قطعات خراب شده و هزینه‌ی قطعات دارد. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که Ebang Ebit E10 را کمتر از ۷ روز کاری تعمیر کنیم اما در موارد خاص ممکن است که این زمان بیشتر شود.

دریافت و تحویل دستگاه Ebang Ebit E10

دریافت و تحویل دستگاه Ebang Ebit E10

ساعت کاری راستین ماینینگ به شرح زیر است. برای ارسال دستگاه در ساعات زیر اقدام کنید.

روزهای شنبه تا چهارشنبه: ساعت ۹ الی ۱۷ | پنج شنبه: ۹ الی ۱۳

نحوه ارسال دستگاه Ebang Ebit E10 در تهران: قبل از ارسال دستگاه نوسط پیک، با کارشناسان ما هماهنگی لازم را انجام دهید و سپس آن را ارسال نمایید، شما نیز می‌توانید دستگاه خود را به صورت حضوری به دست ما برسانید.

ارسال از شهرستان: مشتریانی که در شهرستان سکونت دارند، می‌توانند دستگاه Ebang Ebit E10 را از طریق تیپاکس محصول خود را به دست ما برسانند، به شما توصیه میکنیم که قبل از ارسال محصول با کارشناسان ما هماهنگ کنید.

آدرس جهت تحویل دستگاه ماینینگ Ebang Ebit E10: میدان بهارستان – خیابان مجاهدین اسلام – ابتدای خیابان زرین خامه – پلاک ۲ طبقه ۴

پس از اینکه دستگاه انت ماینر مدل Ebang Ebit E10 شما تعمیر شد، کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند، سپس تاریخ و زمان ارسال کالا را با شما هماهنگ می‌کنند و برای شما ارسال می‌کنند.

توجه داشته باشید که هزینه‌ی ارسال دستگاه Ebang Ebit E10 کاملا به عهده‌ی شما خواهد بود.

ضمانت تعمیر انت ماینر Ebang Ebit E10

ضمانت تعمیر انت ماینر Ebang Ebit E10

ما این ضمانت را به شما میدهیم که تمامی قطعاتی برای تعمیر ماینر Ebang Ebit E10 استفاده می‌کنیم، اصل می‌باشد. پس از شناسایی علت خرابی دستگاه Ebang Ebit E10، کارشناسان ما قطعات خراب شده را تعمیر خواهند کرد و اگر قطعه‌ی دستگاه شما سوخته باشد، آن را با قطعه‌ی دیگری تعویض خواهند کرد. توجه داشته باشید که فروشگاه راستین ماینینگ در روز‌های تعطیل بسته می‌باشد.

هزینه‌ی تعمیر دستگاه Ebang Ebit E10

هزینه‌ی تعمیر دستگاه Ebang Ebit E10

هزینه‌ی تعمیر دستگاه Ebang Ebit E10 بستگی به تعداد قطعات خراب شده و قطعات جایگزینی و … دارد.  پس از اینکه دستگاه Ebang Ebit E10 را بررسی کردیم، قیمت نهایی تعمیر دستگاه Ebang Ebit E10 را به شما عزیزان اعلام میکنیم. دستگاه ماینر Ebang Ebit E10 به دلایل مختلفی چون نوسانانات برق، استهلاک و … خراب می‌شوند. تعمیرات شامل تعمیر و تعویض چیپست، تعمیر پاور دستگاه ماینر، تعمیر فن دستگاه ماینر، تعویض کابل دستگاه ماینینگ، عوض کردن فریمور دستگاه و … می‌باشد. پس از شناسایی مشکلات دستگاه Ebang Ebit E10، قیمت تعمیر دستگاه را به شما اعلام می‌کنیم و پس از تایید شما، دستگاه تعمیر خواهد شد و به دستگاه را به آدرس شما ارسال خواهیم نمود.

دیدگاه ها(01)

  1. ماینر آلارم caltoolowمیده

    مهدی مهر ۱۳, ۱۳۹۸ پاسخ

دیدگاه بگذارید