تعمیر دستگاه +Antminer T9
۰۸ مرداد

دستگاه انت ماینر مدل Bitmain Antminer T9+ توسط  شرکت Bitmain ساخته شده است. این دستگاه در تاریخ January 2018 معرفی شد. این دستگاه وزنی ۴۲۰۰g دارد و از خود ۷۶db صدا تولید می‌کند. قدرت این دستگاه ۱۰٫۵Th می‌باشد.

ما در فروشگاه راستین ماینینگ قادر به تعمیر هرگونه دستگاه بیت مین هستیم. برای دریافت راهنمایی با شماره‌ی ۰۹۱۰۱۶۰۶۰۱۰ تماس بگیرید.

تعمیر دستگاه +Antminer T9

تعمیر دستگاه +Antminer T9

مراحل تعمیر دستگاه +Antminer T9 در فروشگاه اینترنتی راستین ماینینگ به شرح زیر است.

در ابتدا دستگاه +Antminer T9 را مورد بررسی قرار میدهیم، سپس عیب‌های این دستگاه را مورد بررسی قرار میدهیم و در نهایت قیمت تعمیر دستگاه +Antminer T9 را به شما اعلام خواهیم کرد که در صورت موافقت، دستگاه شما را تعمیر خواهیم کرد و در نهایت به آدرس شما ارسال میکنیم.

زمان آماده سازی تعمیر دستگاه +Antminer T9

زمان آماده سازی تعمیر دستگاه +Antminer T9

زمان آماده سازی تعمیر دستگاه +Antminer T9 به مواردی چون قطعات خراب شده و هزینه‌ی قطعات دارد. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که دستگاه شما را کمتر از ۷ روز کاری تعمیر کنیم اما در موارد خاص ممکن است که این زمان بیشتر شود. شما نیز می‌توانید با شماره تماس ۰۹۱۰۱۶۰۶۰۱۰ پیگیر تعمیر دستگاه +Antminer T9 باشید.

دریافت و تحویل دستگاه +Antminer T9

دریافت و تحویل دستگاه +Antminer T9

ساعت کاری راستین ماینینگ به شرح زیر است. برای ارسال دستگاه در ساعات زیر اقدام کنید.

روزهای شنبه تا چهارشنبه: ساعت ۹ الی ۱۷ | پنج شنبه: ۹ الی ۱۳

نحوه ارسال دستگاه +Antminer T9 در تهران: قبل از ارسال دستگاه نوسط پیک، با کارشناسان ما هماهنگی لازم را انجام دهید و سپس آن را ارسال نمایید، شما نیز می‌توانید دستگاه خود را به صورت حضوری به دست ما برسانید.

ارسال از شهرستان: مشتریانی که در شهرستان سکونت دارند، می‌توانند دستگاه +Antminer T9 را از طریق تیپاکس محصول خود را به دست ما برسانند، به شما توصیه میکنیم که قبل از ارسال محصول با کارشناسان ما هماهنگ کنید.

آدرس جهت تحویل دستگاه ماینینگ +Antminer T9: میدان بهارستان – خیابان مجاهدین اسلام – ابتدای خیابان زرین خامه – پلاک ۲ طبقه ۴

پس از اینکه دستگاه انت ماینر مدل T9+ شما تعمیر شد، کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند، سپس تاریخ و زمان ارسال کالا را با شما هماهنگ می‌کنند و برای شما ارسال می‌کنند.

توجه داشته باشید که هزینه‌ی ارسال دستگاه +Antminer T9 کاملا به عهده‌ی شما خواهد بود.

ضمانت تعمیر انت ماینر +Antminer T9

ضمانت تعمیر انت ماینر +Antminer T9

ما این ضمانت را به شما میدهیم که تمامی قطعاتی برای تعمیر ماینر +Antminer T9 استفاده می‌کنیم، اصل می‌باشد. پس از شناسایی علت خرابی دستگاه +Antminer T9، کارشناسان ما قطعات خراب شده را تعمیر خواهند کرد و اگر قطعه‌ی دستگاه شما سوخته باشد، آن را با قطعه‌ی دیگری تعویض خواهند کرد. توجه داشته باشید که فروشگاه راستین ماینینگ در روز‌های تعطیل بسته می‌باشد. برای دریافت راهنمایی با شماره تماس ۰۹۱۰۱۶۰۶۰۱۰ تماس بگیرید.

هزینه‌ی تعمیر دستگاه +Antminer T9

هزینه‌ی تعمیر دستگاه +Antminer T9

هزینه‌ی تعمیر دستگاه +Antminer T9 بستگی به تعداد قطعات خراب شده و قطعات جایگزینی و … دارد.  پس از اینکه دستگاه +Antminer T9 را بررسی کردیم، قیمت نهایی تعمیر دستگاه +Antminer T9 را به شما عزیزان اعلام میکنیم. دستگاه ماینر +Antminer T9 به دلایل مختلفی چون نوسانانات برق، استهلاک و … خراب می‌شوند. تعمیرات شامل تعمیر و تعویض چیپست، تعمیر پاور دستگاه ماینر، تعمیر فن دستگاه ماینر، تعویض کابل دستگاه ماینینگ، عوض کردن فریمور دستگاه و … می‌باشد. پس از شناسایی مشکلات دستگاه +Antminer T9، قیمت تعمیر دستگاه را به شما اعلام می‌کنیم و پس از تایید شما، دستگاه تعمیر خواهد شد و به دستگاه را به آدرس شما ارسال خواهیم نمود.

دیدگاه بگذارید