تعمیر دستگاه Antminer S9
۰۸ مرداد

دستگاه انت ماینر مدل Antminer S9 توسط  شرکت Bitmain ساخته شده است. این دستگاه در تاریخ July 2017 معرفی شد. دستگاه انت ماینر مدل S9 با وزن ۴۲۰۰g از خود ۸۵db صدا تولید می‌کند. قدرت این دستگاه ۱۳ تراهش می‌باشد.

ما در فروشگاه راستین ماینینگ قادر به تعمیر هرگونه دستگاه بیت مین هستیم. برای دریافت راهنمایی با شماره‌ی ۰۹۱۰۱۶۰۶۰۱۰ تماس بگیرید.

تعمیر دستگاه Antminer S9

تعمیر دستگاه Antminer S9

مراحل تعمیر دستگاه Antminer S9 در فروشگاه اینترنتی راستین ماینینگ به شرح زیر است.

در ابتدا دستگاه Antminer S9 را مورد بررسی قرار میدهیم، سپس عیب‌های این دستگاه را مورد بررسی قرار میدهیم و در نهایت قیمت تعمیر دستگاه Antminer S9 را به شما اعلام خواهیم کرد که در صورت موافقت، دستگاه شما را تعمیر خواهیم کرد و در نهایت به آدرس شما ارسال میکنیم.

زمان آماده سازی تعمیر دستگاه Antminer S9

زمان آماده سازی تعمیر دستگاه Antminer S9

زمان آماده سازی تعمیر دستگاه Antminer S9 به مواردی چون قطعات خراب شده و هزینه‌ی قطعات دارد. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که دستگاه شما را کمتر از ۷ روز کاری تعمیر کنیم اما در موارد خاص ممکن است که این زمان بیشتر شود. شما نیز می‌توانید با شماره تماس ۰۹۱۰۱۶۰۶۰۱۰ پیگیر تعمیر دستگاه Antminer S9 باشید.

دریافت و تحویل دستگاه Antminer S9

دریافت و تحویل دستگاه Antminer S9

ساعت کاری راستین ماینینگ به شرح زیر است. برای ارسال دستگاه در ساعات زیر اقدام کنید.

روزهای شنبه تا چهارشنبه: ساعت ۹ الی ۱۷ | پنج شنبه: ۹ الی ۱۳

نحوه ارسال دستگاه Antminer S9 در تهران: قبل از ارسال دستگاه نوسط پیک، با کارشناسان ما هماهنگی لازم را انجام دهید و سپس آن را ارسال نمایید، شما نیز می‌توانید دستگاه خود را به صورت حضوری به دست ما برسانید.

ارسال از شهرستان: مشتریانی که در شهرستان سکونت دارند، می‌توانند دستگاه Antminer S9 را از طریق تیپاکس محصول خود را به دست ما برسانند، به شما توصیه میکنیم که قبل از ارسال محصول با کارشناسان ما هماهنگ کنید.

آدرس جهت تحویل دستگاه ماینینگ Antminer S9: میدان بهارستان – خیابان مجاهدین اسلام – ابتدای خیابان زرین خامه – پلاک ۲ طبقه ۴

پس از اینکه دستگاه انت ماینر مدل S9 شما تعمیر شد، کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند، سپس تاریخ و زمان ارسال کالا را با شما هماهنگ می‌کنند و برای شما ارسال می‌کنند.

توجه داشته باشید که هزینه‌ی ارسال دستگاه Antminer S9 کاملا به عهده‌ی شما خواهد بود.

ضمانت تعمیر انت ماینر Antminer S9

ضمانت تعمیر انت ماینر Antminer S9

ما این ضمانت را به شما میدهیم که تمامی قطعاتی برای تعمیر ماینر Antminer S9 استفاده می‌کنیم، اصل می‌باشد. پس از شناسایی علت خرابی دستگاه Antminer S9، کارشناسان ما قطعات خراب شده را تعمیر خواهند کرد و اگر قطعه‌ی دستگاه شما سوخته باشد، آن را با قطعه‌ی دیگری تعویض خواهند کرد. توجه داشته باشید که فروشگاه راستین ماینینگ در روز‌های تعطیل بسته می‌باشد. برای دریافت راهنمایی با شماره تماس ۰۹۱۰۱۶۰۶۰۱۰ تماس بگیرید.

هزینه‌ی تعمیر دستگاه Antminer S9

هزینه‌ی تعمیر دستگاه Antminer S9

هزینه‌ی تعمیر دستگاه Antminer S9 بستگی به تعداد قطعات خراب شده و قطعات جایگزینی و … دارد.  پس از اینکه دستگاه Antminer S9 را بررسی کردیم، قیمت نهایی تعمیر دستگاه Antminer S9 را به شما عزیزان اعلام میکنیم. دستگاه ماینر Antminer S9 به دلایل مختلفی چون نوسانانات برق، استهلاک و … خراب می‌شوند. تعمیرات شامل تعمیر و تعویض چیپست، تعمیر پاور دستگاه ماینر، تعمیر فن دستگاه ماینر، تعویض کابل دستگاه ماینینگ، عوض کردن فریمور دستگاه و … می‌باشد. پس از شناسایی مشکلات دستگاه Antminer S9، قیمت تعمیر دستگاه را به شما اعلام می‌کنیم و پس از تایید شما، دستگاه تعمیر خواهد شد و به دستگاه را به آدرس شما ارسال خواهیم نمود.

دیدگاه بگذارید