تعمیر دستگاه Antminer s11
۰۸ مرداد

دستگاه S11 جزو دستگاه‌های پر استفاده در ایران می‌باشد. این دستگاه توسط شرکت Bitmain ساخته شده است. این دستگاه در سال ۲۰۱۸ ساخته شده است. این دستگاه می‌تواند ارز‌هایی چون: Acoin، BitcoinCash، Bitcoin، Peercoin، eMark، Joulecoin، Curecoin، Unbreakable، Crown، Terracoin و … را استخراج کند. قدرت این دستگاه نیز ۲۰٫۵Th است.

تعمیر دستگاه Bitmain Antminer S11

تعمیر دستگاه Bitmain Antminer S11

مراحل تعمیر دستگاه Bitmain Antminer S11 در فروشگاه اینترنتی راستین ماینینگ به شرح زیر است.

در ابتدا دستگاه Bitmain Antminer S11 را مورد بررسی قرار میدهیم، سپس عیب‌های این دستگاه را مورد بررسی قرار میدهیم و در نهایت قیمت تعمیر دستگاه Antminer S11 را به شما اعلام خواهیم کرد که در صورت موافقت، دستگاه شما را تعمیر خواهیم کرد و در نهایت به آدرس شما ارسال میکنیم.

زمان آماده سازی تعمیر دستگاه Antminer S11

زمان آماده سازی تعمیر دستگاه Antminer S11

زمان آماده سازی تعمیر دستگاه Antminer S11 به مواردی چون قطعات خراب شده و هزینه‌ی قطعات دارد. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که دستگاه شما را کمتر از ۷ روز کاری تعمیر کنیم اما در موارد خاص ممکن است که این زمان بیشتر شود.

دریافت و تحویل دستگاه Antminer S11

دریافت و تحویل دستگاه Antminer S11

ساعت کاری راستین ماینینگ به شرح زیر است. برای ارسال دستگاه در ساعات زیر اقدام کنید.

روزهای شنبه تا چهارشنبه: ساعت ۹ الی ۱۷ | پنج شنبه: ۹ الی ۱۳

نحوه ارسال دستگاه Antminer S11 در تهران: قبل از ارسال دستگاه نوسط پیک، با کارشناسان ما هماهنگی لازم را انجام دهید و سپس آن را ارسال نمایید، شما نیز می‌توانید دستگاه خود را به صورت حضوری به دست ما برسانید.

ارسال از شهرستان: مشتریانی که در شهرستان سکونت دارند، می‌توانند دستگاه Antminer S11 را از طریق تیپاکس محصول خود را به دست ما برسانند، به شما توصیه میکنیم که قبل از ارسال محصول با کارشناسان ما هماهنگ کنید.

آدرس جهت تحویل دستگاه ماینینگ Antminer S11: میدان بهارستان – خیابان مجاهدین اسلام – ابتدای خیابان زرین خامه – پلاک ۲ طبقه ۴

پس از اینکه دستگاه انت ماینر مدل S11 شما تعمیر شد، کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند، سپس تاریخ و زمان ارسال کالا را با شما هماهنگ می‌کنند و برای شما ارسال می‌کنند.

توجه داشته باشید که هزینه‌ی ارسال دستگاه Antminer S11 کاملا به عهده‌ی شما خواهد بود.

ضمانت تعمیر انت ماینر Antminer S11

ضمانت تعمیر انت ماینر Antminer S11

ما این ضمانت را به شما میدهیم که تمامی قطعاتی برای تعمیر ماینر Antminer S11 استفاده می‌کنیم، اصل می‌باشد. پس از شناسایی علت خرابی دستگاه Antminer S11، کارشناسان ما قطعات خراب شده را تعمیر خواهند کرد و اگر قطعه‌ی دستگاه شما سوخته باشد، آن را با قطعه‌ی دیگری تعویض خواهند کرد. توجه داشته باشید که فروشگاه راستین ماینینگ در روز‌های تعطیل بسته می‌باشد.

هزینه‌ی تعمیر دستگاه Antminer S11

هزینه‌ی تعمیر دستگاه Antminer S11

هزینه‌ی تعمیر دستگاه Antminer S11 بستگی به تعداد قطعات خراب شده و قطعات جایگزینی و … دارد.  پس از اینکه دستگاه Antminer S11 را بررسی کردیم، قیمت نهایی تعمیر دستگاه Antminer S11 را به شما عزیزان اعلام میکنیم. دستگاه ماینر Antminer S11 به دلایل مختلفی چون نوسانانات برق، استهلاک و … خراب می‌شوند. تعمیرات شامل تعمیر و تعویض چیپست، تعمیر پاور دستگاه ماینر، تعمیر فن دستگاه ماینر، تعویض کابل دستگاه ماینینگ، عوض کردن فریمور دستگاه و … می‌باشد. پس از شناسایی مشکلات دستگاه Antminer S11، قیمت تعمیر دستگاه را به شما اعلام می‌کنیم و پس از تایید شما، دستگاه تعمیر خواهد شد و به دستگاه را به آدرس شما ارسال خواهیم نمود.

دیدگاه ها(01)

  1. دستگاه من s11 هست کنترل برد خرابه میفرستم تعمیر کنیر

    جاسم حسینی آبان ۱۶, ۱۳۹۸ پاسخ

دیدگاه بگذارید