ما در فروشگاه اینترنتی راستین ماینینگ قادر به تعمیر دستگاه‌های ماینر می‌باشیم.

به طور کلی فروشگاه اینترنتی راستین ماینینگ قادر به انجام موارد زیر می‌باشد!

زمان تست و عیب یابی حداقل تا دو روز انجام خواهد شد!

مدت زمان تعمیر  تحویل دستگاه بعد از عیب یابی به شما اعلام خواهد شد.

تعمیر فن دستگاه ماینر

تعمیر فن دستگاه ماینر

یکی از مشکلاتی که برای دستگاه‌های ماینر با گذشت زمان برای دستگاه‌های ماینر اتفاق می‌افتد، کم کاری یا خرابی فن دستگاه می‌باشد که در صورت عدم کارکرد صحیح آن، منجر به خراب شدن کل دستگاه می‌شود!

تعمیر پاور دستگاه ماینینگ

تعمیر پاور دستگاه ماینر

چنانچه پاور دستگاه ماینر شما به مشکل بخورد، ما در فروشگاه راستین ماینیگ قادر به تعمیر و تعویض پاور دستگاه شما هستیم!

تعویض و تعمیر چیپست دستگاه ماینر

تعمیر و تعویض چیپست

چیپست یکی از مهمترین قطعات هر دستگاهی است که بدون آن، دستگاه از کار می‌افتد، ما در فروشگاه راستین ماینینگ، هرگونه خرابی و مشکل دستگاه شما را پیدا کرده و آن را تعمیر و تعویض می‌کنیم!

پروگرام کردن یا برنامه ریزی دستگاه ماینر

پروگرام کردن یا برنامه ریزی چیپست

ما با شناسایی مدل چیپست دستگاه ماینر شما، چیپست دستگاه را پروگرام می‌کنیم!

عوض کردن فریمور دستگاه ماینینگ

عوض کردن فریمور دستگاه

سفت افزار یا فریمور یک نوع برنامه برای محاسبه کردن می‌باشد، چنانجه دستگاه شما در برخی مواقع به درستی کار نکند، با عوض کردن فریمور دستگاه شما به حالت عادی باز خواهد گشت!

پاک کردن دستگاه ماینر

سرویس پاک کردن

در این قسمت، دستگاه ماینر شما را باز کرده و قطعات دستگاه ماینر شما را تمیز می‌کنیم. پاک کردن دستگاه، باعث افزایش کارایی دستگاه ماینینگ شما می‌شود!

تعویض کابل دستگاه ماینر

تعویض کابل دستگاه ماینینگ

کابل‌ها به مرور زمان کیفیت خود را از دست می‌دهند و باعث می‌شود که دستگاه ماینینگ شما از توان خود به طور کامل استفاده نکند!

سرویس و چک آپ دستگاه ماینیگ

سرویس کامل

و در انتها دستگاه شما را به طور کامل مورد بررسی قرار می‌دهیم تا از کارکردن آن مطمئن شویم.

تعمیر دستگاه M3
تعمیر دستگاه s11
تعمیر دستگاه T9
تعمیر دستگاه S9
تعمیر دستگاه E10
تعمیر دستگاه E9.2

هزینه و قیمت تعمیر دستگاه ماینر

برای اعلام قیمت تعمیر دستگاه ماینر، باید در ابتدا دستگاه شما را بررسی کنیم و بعد از اینکه میزان خرابی دستگاه، تعداد قطعات خراب شده و … را بررسی کردیم با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت نهایی تعمیر دستگاه ماینر را به شما اعلام خواهیم نمود. سپس اگر با مبلغ تعمیر دستگاه ماینر موافقت کردید دستگاه شما تعمیر خواهد شد و برای شما ارسال می‌شود.

دستگاه‌های ماینر بر اساس نوسانات برق، استهلاک دستگاه و … باعث خرابی می‌شوند. از خرابی دستگاه ماینر می‌توان به» روشن نشدن دستگاه ماینر، کاهش عملکرد دستگاه ماینینگ، خراب شدن پاور و هش دستگاه اشاره نمود. فروشگاه راستین ماینینگ با بررسی دستگاه ماینینگ، در مرحله‌ی اول مشکل را شناسایی میکند و در مرحله‌ی بعد دستگاه را تعمیر می‌کند.

ما در فروشگاه راستین ماینیگ قادر به تعمیر هش دستگاه ماینر نیز می‌باشیم، قسمت هش دستگاه ماینینگ، مهمترین قسمت دستگاه ماینر است چرا که پردازش‌های سنگین در این قسمت صورت میگیرد. این بخش ما هش برد دستگاه ماینینگ شما را بررسی میکنیم سپس اگر مقدور به تعمیر باشد، Hashboard را تعمیر خواهیم کرد، اگر قسمت هش برد سوخته باشد، این قسمت را تعویض خواهیم کرد.

از مشکلات عمده‌ی دستگاه ماینر، خرابی یا درست کار نکردن دستگاه پاور می‌باشد. وظیفه‌ی پاور دستگاه ماینر برق رسانی است. اگر پاور دستگاه به درستی کار نکند ممکن است که به قطعات دیگر دستگاه نیز آسیب برساند. چنانچه پاور دستگاه به مشکل بخورد ما در فروشگاه راستین ماینینگ قادر به تعمیر و تعویض آن خواهیم بود.

نکته: هزینه‌ی ارسال محصول به عهده‌ی مشتری خواهد بود.

چنانچه در شهرستان سکونت دارید، محصولتان را با هماهنگی از طربق تیپاکس ارسال نمایید.

مدت زمان آماده سازی تعمیر ماینینگ

پس از اینکه دستگاه شما بدست ما برسد کارشناسان ما دستگاه شما را بررسی خواهند کرد و سپس با شما تماس خواهند گرفت و مدت زمان تعمیر را به شما اعلام خواهند کرد. زمان تعمیر ماینینگ بستگی به تعداد قطعات خراب شده و … بستگی دارد.  پس از آماده سازی و تعمیر دستگاه کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و دستگاه و قطعات شما ارسال می‌شود.

عمده‌ترین دلایل خراب شدن دستگاه ماینینگ

عمده‌ترین دلایل خراب شدن دستگاه ماینینگدلایل زیادی برای خراب شدن دستگاه ماینینگ وجود دارد که در زیر به آن‌ها اشاره خواهیم نمود. نگهداری دستگاه ماینینگ از جمله مواردی است که به آن باید توجه نمود. به شما پیشنهاد می‌کنیم که اکثر اوقات دستگاه ماینینگ را چک کنید که مبادا خراب شود.

استهلاک دستگاه ماینر

دستگاه ماینینگ به مرور زمان، قدرت خود را از دست می‌دهد، یکی از بهترین راه ها برای برگرداندن قدرت دستگاه این است که کابل ماینینگ خود را تعویض نمایید. در این مورد ممکن است که هر قطعه‌ی ماینینگ شما خراب شود.

به مرور زمان ممکن است که فن دستگاه شما از کار بیفتد و بدتر از آن به قطعات دیگر آسیب برساند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که دستگاه خود را همیشه چک کنید که مبادا از کار بیفتد.

رطوبت

بله رطوبت می‌تواند به مرور زمان به قطعات دستگاه شما آسیب برساند، متاسفانه دستگاه‌هایی در ایران جهت خنک کردن دستگاه ماینر برای فضا‌های بزرگ تولید می‌شوند که رطوبت زیادی تولید می‌کنند. سعی کنید که دستگاه خود را در جای خشکی قرار دهید.

فضای گرم و داغ

هرچه دمای دستگاه شما بالاتر برود، احتمال سوختن قطعات شما بالاتر می‌رود، یکی از مهم‌ترین کار‌هایی که باید بکنید این است که فضای خنکی برای دستگاه‌های ماینینگ در نظر بگیرید. همانطور که در قبل توضیح داده شد، مکانی درست کنید که مرطوب نباشد.

توصیه‌هایی برای جلوگیری از خراب شدن دستگاه ماینر

 • فن ماینینگ خود را حداقل هر هفته چک کنید، یک فن خراب شده ممکن است که به قطعات دیگر دستگاه ماینینگ آسیب برساند و خراب کند؛ ما قادر به تعویض و تعمیر فن دستگاه ماینر می‌باشیم.
 • اطراف دستگاه ماینینگ را کمی خالی نگه دارید تا گرمای دستگاه به راحتی خارج شود تا در نتیجه گرما دوباره وارد دستگاه ماینر نشود.
 • هر از چند گاهی دستگاه ماینینگ را باز کنید و گرد و غبار را با دقت بگیرید.
 • دستگاه ماینینگ را در مکانی خنک نگه دارید؛ همانطور که گفته شد، فضای داغ باعث سوختن قطعات دستگاه می‌شود.
 • از محافظ برق استفاده کنید؛ ممکن است نوسانات برق به دستگاه شما آسیب برساند. از برندهای برتر محافظ برق پارت الکتریک و تیراژه را به شما پیشنهاد میکنیم.
 • از یو پی اس هم می‌توانید استفاده کنید تا با قطع برق سیستم شما به مشکل نخورد
 • وقتی که سیستم روشن است، برق را یکباره قطع نکنید، این حرکت باعث می‌شود که قطعات شما آسیب ببیند.
 • زمانی که سیستم بیکار است، دستگاه را قطع نمایید.
 • اگر اروری در کامپیوتر مشاهده کردید، آن را ترجمه کنید و از آن مطلع شوید.
 • سیم کشی را منظم انجام دهید تا سیم ها در دراز مدت آسیبی نبینند.
 • در کامپیوترتان از آنتی ویروس مطمئن و آپدیت شده استفاده کنید.

تعمیر هش برد دستگاه ماینینگ مدل Antminer S9

تعمیر دستگاه ماینر

مشکل دستگاه را از طریق فرم روبه رو به ما اطلاع دهید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند!

برای سفارش تعمیر دستگاه ماینینگ، فرم زیر را پر کنید!

بازگشت به بالا